piątek, 3 lipca 2015

pomożecie?

Drogie Panie,

Dawno się nie odzywałam bo i cukrzyca poszła precz i czasu niestety jak na lekarstwo... Ale ale: odezwała się do mnie ostatnio inna już-nie-słodka mama, która po cukrzycy ciążowej postanowiła zająć się tym tematem trochę bardziej na serio. No i pisze dziewczyna pracę magisterską pod tytułem Zmiany w żywieniu kobiet cierpiących na cukrzycę ciężarnych. Oczywiście jak to bywa do pracy potrzebne jej badania, a ponieważ aktualnie jest mamą 5 miesięcznej córeczki więc czasu na bieganie po przychodniach i zbieranie ankiet jak się domyślacie za wiele nie ma. Może znajdziecie więc chwilę i pomożecie wypełniając ankietę? Link: http://www.ankietka.pl/ankieta/161610/cukrzyca-ciazowa.html

pozdrawiam
Słodziutka mama

8 komentarzy:

 1. Witam,
  Niedługo również będę pisała pracę MGR na temat cukrzycy ciężarnych. Czy mogłabym otrzymać od Pani kontakt do osoby, która tworzyła tą ankietę? :)
  Pozdrawiam,
  Klementyna

  OdpowiedzUsuń
 2. Niestety ale nie czuję się upoważniona aby podawać kontakt. Ale na stronie ankiety http://www.ankietka.pl/ankieta/161610/cukrzyca-ciazowa.html w prawym górnym rogu jest przycisk kontakt z autorem więc to chyba najlepsza droga to nawiązania kontaktu.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Mogłabym prosić o udostępnienie mojej ankiety? Jak na razie wypełniło ją 30 kobiet, a potrzebuje 100 ankiet ;)
   http://www.ankietka.pl/ankieta/212587/ankieta-zywienie-kobiet-z-cukrzyca-ciezarnych.html

   Usuń
 3. Jest mało świadomości i miejsc pomocy na ten temat

  OdpowiedzUsuń
 4. Wypełnione! Tak, bardzo małao jest w sieci na ten temat, dlatego to takie ważne tworzyć blogi jak ten czy https://nieslodkiciezar.blogspot.com .Musimy się wspierać:)

  OdpowiedzUsuń
 5. Super :) Moja znajoma chyba ma ten problem, zapytam i podeślę ankietę.

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...